Hakkımızda Resim

Sakarya - Adapazarı Bölgesi'nde fotokopi ve baskı makinelerinin satış ve servis hizmetini uzun yıllar Bursa'dan gelip giderek sağlayan İsmail Sungur ve deneyimli personeli; 12/12/2006 tarihinden itibaren de Prolink Baskı Sistemleri olarak satış sonrası hizmetlerini en iyi ve en kaliteli şekilde, seviyeli bir rekabet ortamı içerisinde müşterilerine "sınırı olmayan iyi" sloganıyla, maksimum müşteri memnuniyetini de esas alarak, eğitimli kadrosu ile ofis makinelerinin satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.


Doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik, şeffaflık, kaliteli hizmet, uygun fiyat arıyor ve memnun olmak istiyorsanız; biz buradayız, sizinleyiz…..


Firmamız aynı zamanda faks makinesi satışı servisi, yazıcı satışı servisi hizmeti vermektedir. HP, Samsung, Brother, Ricoh gibi yazıcıların tonerlerini orijinal kalitesinde dolumlarını ve yenilemesini yapmaktadır. Her marka fotokopi makinesine yerinde servis verip bütün sarf malzemelerini uygun fiyatta temin etmektedir.


Vizyonumuz

Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dökümantasyon ürün ve hizmetleri ile SAKARYA'DA müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak sektörümüzde lider olmak.


Misyonumuz

Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek rekabette kazanan, bilgi, becerisi ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.